Nieuwsarchief voor juli, 2010
AKO start verkoop digitale tijdschriften voor de iPad
Laatste gewijzigd op vrijdag, 30 juli 2010 04:02 Geschreven door Eddie vrijdag, 30 juli 2010 02:09
Vanaf augustus is het mogelijk om met een speciale gratis App van AKO, diverse digitale tijdschriften te kopen voor de iPad.
Het gaat voorlopig om de HP/de Tijd, Vriendin, AvantGarde, Weekend en EOS. Maar AKO verwacht dat men ook digitale tijdschriften van andere uitgeverijen binnenkort kan aanbieden. Tot 31 oktober 2010 heeft AKO een introductieaanbod: voor alle weekbladen geldt 10 exemplaren voor €10, voor maandbladen 5 exemplaren voor €10. Abonnementen worden niet automatisch verlengd.
Gepubliceerd onder Algemeen |
Abonnementen voor de iPad op een rij
Laatste gewijzigd op vrijdag, 30 juli 2010 12:59 Geschreven door Eddie vrijdag, 30 juli 2010 12:56
Met de komst van de iPad Wi-Fi 3G bieden verschillende telecom-aanbieders in Nederland speciaal voor de iPad een internet-abonnement aan.
Om het wat overzichtelijker te maken voor je, hebben wij ze even op een rij gezet. Lees verder: Abonnementen voor de iPad op een rij
Gepubliceerd onder Algemeen |
Aperture 3 heeft moeite met OS X 10.6.4
Laatste gewijzigd op donderdag, 29 juli 2010 06:22 Geschreven door Eddie donderdag, 29 juli 2010 06:21
Sinds de update naar OS X 10.6.4 ervaren veel gebruikers van Aperture 3 problemen.
De problemen zijn uiteenlopend van o.a. een flikkerend beeldscherm, waardoor je in eerste instantie denkt dat de videokaart het heeft begeven, rood/witte blokken bij een wijziging (adjustment), en traagheid van de applicatie. Apple zou op de hoogte zijn van de problemen en al bezig zijn met een update. Maar wanneer we deze kunnen verwachten is niet bekend.
Gepubliceerd onder Algemeen |
24 en 30 inch Cinema Display verdwijnen
Laatste gewijzigd op donderdag, 29 juli 2010 11:43 Geschreven door Eddie donderdag, 29 juli 2010 11:43
Met de komst van het nieuwe 27 inch Cinema Display van Apple zal er een eind komen aan de verkoop van de 24 en 30 inch Cinema Display.
Deze uitspraak deed de directeur hardware-marketing David Moody van Apple tegenover de website Macworld.com. Zodra de voorraad op is, zullen deze display’s niet meer terugkeren. Apple zal dadelijk dus alleen nog de 27 inch Cinema Display aanbieden.
Gepubliceerd onder Algemeen |



